fbpx
Резервација во ресторани: +389 72 220 600 info@macedonianvillage.mk EN

 

Македонски Ан е место создадено во стилот на некогашните анови, каде вистинските гурмани можат да уживаат во богатите вкусови на македонските специјалитети, подготвени по традиционален рецепт. Овој традиционален македонски ресторан нуди квалитетна храна подготвена од најдобрите кулинарски мајстори. Секој ден, кујната нуди голем избор на познати македонски појадоци, предјадења, домашни специјалитети, главни јадења подготвени на традиционален начин, мезиња, салати, десерти и пијалоци. Љубезниот персонал, топлата семејна атмосфера и звуците на македонската музика ќе направат вистински да го почувствувате духот на македонската традиција.

ОД НАШАТА КУЈНА


Работно време:

Понеделник – четврток 09:00- 24:00
Петок – сабота 09:00 – 01:00
Недела 09:00 – 24:00

Телефон за резервации: +389 72 220 600