fbpx
Резервација во ресторани: +389 72 220 600 info@macedonianvillage.mk EN

 

Етно барот нуди топол и пријатен амбиент каде можете да се опуштите и уживате во најразлични мезиња и пијалоци. Ова е совршено место за да го испиете вашето прво утринско кафе или да уживате во вкусот на едни од најубавите бургери во градот. Прекрасната тераса со панорамски поглед е уште една причина што ќе ве поттикне да се вратите на ова симпатично место од каде секој гостин си заминува со насмевка.

ОД НАШАТА КУЈНА


Работно време:

Понеделник – четврток 10:00- 24:00
Петок – сабота 10:00 – 01:00
Недела 10:00 – 24:00

Телефон за резервации: +389 72 220 600